fbpx
Eros

Jak mówić o seksie bez skrępowania?

24 maja 2017

Wiem, jak ważny jest seks w związku. Nie ze względu na rozładowanie napięcia, to każdy może zapewnić sobie sam. Seks jest podstawą budowania bliskości i zacieśniania relacji. Pary, które mają udane życie seksulane można na kilometr rozpoznać na ulicy – okazują sobie czułośc, przytulają się, są razem, nie obok siebie. Dlatego tak się cieszę, że powstał taki projekt. Przedstawiam Wam grę, która ułatwi zadawanie tych wszystkich trudnych pytań ze sfery seksualności.

Kiedy poznałam Agatę, była początkującym coachem, zainteresowanym rozwojem i budowaniem relacji. Była też świetnym managerem, jednak życie ludzi i ich problemy w związkach pochłonęły ją do tego stopnia, że to ta sfera życia stała się dla niej wiodąca. Najpierw powstała świetna gra Jupitajnia Couple, która ułatwia komunikację między partnerami. Teraz na PolakPotrafi zbiera fundusze na kolejną grę rozwojową Jupitajnia Seks.


Jak często czuliście się niezrozumiani lub myśleliście – nie dogadujemy się? No właśnie! Ale jeśli jasno nie zakomunikujecie problemu, nie powiecie co was boli, czego się boicie, co wam się nie podoba, druga strona się nie domyśli. Nie ma szans. Z myślą o tych, którym trudno rozmawiać powstały gry oparte na pytaniach. Bo z instrukcją łatwiej jest znaleźć odpowiedź i wypracować coś lepszego, nauczyć się siebie i drugiej strony. Oczywiście gry są tylko narzędziem a nie lekiem na całe zło, ale zapewniam, że tym wszystkim, którym się trudno w związkach rozmawia z pewnością pomogą! – Kluczem nie jest jedna rozmowa, a właśnie regularne dbanie o poznawanie naszego partnera i o jakość naszej relacji. Czasem więcej frajdy da nam wspominanie pewnych tematów, innym razem zaskoczy nas informacja o czymś, co wydawałoby się drobnostką. Dojrzałość miłości i związku zbudujemy, sprawdzając jak się zmieniamy i czego potrzebujemy w danym momencie naszego życia – opowiada o swoich grach Agata Pierzchała.


Na czym polega gra? Gra opiera się na odpowiadaniu na pytania z kart (jest ich aż 120!) oraz na aktywnym słuchaniu. Za zrozumianą (a nie tylko wysłuchaną) wypowiedź Partnera przyznawane są punkty, które partnerzy zdobywają wspólnie. Po osiągnięciu określonego pułapu punktów partnerzy losują Kartę Nagrody. Karty Nagród proponują działanie, które należy albo wykonać natychmiast, albo zaplanować na najbliższe godziny lub dni. Nagroda jest tym bardziej złożona, im dalej para zaszła w grze. Rozgrywkę zamyka pytanie z Karty Refleksji. Odpowiedź na nie pozwoli w pełni nacieszyć się efektami wspólnej gry.

I teraz zadanie dla Was! Agata zbiera na wydanie gry! Zostało 19 dni do końca zbiórki, brakuje jeszcze 10 tys. Pomożecie?
link do zbiórki tu:
https://polakpotrafi.pl/projekt/jupitajnia


Jeśli uda się wydać grę, będę dla Was miała coś specjalnego:)

You Might Also Like